Abyste se pod svým novým povlečením cítili opravdu dobře, musíte si dopředu promyslet, co je pro vás v první řadě nejdůležitější. Mezi nejmodernější povlečení dnešní doby se řadí krepové, které je nejméně náročné na pravidelnou údržbu. Pokud chcete zachovat jeho jemnost a příjemný materiál, je vhodné při praní používat větší množství aviváže. Nevyžaduje ale žádné žehlení, což vám ušetří spoustu práce.

Ačkoliv jej nežehlíte, zachovává si stále svůj tvar i vzhled. Krepové povlečení se vyrábí speciální technikou nejčastěji z pravé bavlny, aby byl materiál opravdu příjemný na pohled i na dotek. Zároveň je takový materiál i porézní, tudíž dobře odvádí vlhkost a je vzdušné. To poskytuje nejpříjemnější možné pocity. Základním znakem krepového povlečení je jeho řasený vzhled, který působí velice moderně, zvláště ve spojení s určitými vzory a barvami.

Když chcete za krepové povlečení ušetřit, můžete zvolit také variantu materiálu ze syntetických vláken místo bavlny. Takové povlečení také nevyžaduje žehlení, ovšem již není tolik příjemné na dotek jako krepové povlečení z bavlny. Volba je čistě jen na vás. Co se týká výběru vzhledu krepového povlečení, zde nemáte téměř žádná omezení. Nabídka dozajista uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Comments

Comments are closed.